Fuckup Nights 05'

Fuckup Nights to globalna inicjatywa, która narodziła się z przekonania, że porażki są częścią nieodłączną każdego procesu rozwoju, w tym także biznesowego. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przedsiębiorcy dzielą się swoimi historiami niepowodzeń, aby inspirować innych do nauki na błędach i przekształcania porażek w cenne lekcje.

Idea Fuckup Nights pojawiła się po raz pierwszy w Meksyku w 2012 roku, kiedy grupa trzech przyjaciół postanowiła stworzyć przestrzeń, w której przedsiębiorcy mogliby dzielić się swoimi nieudanymi przedsięwzięciami. Sergio Romo, Pepe Villatoro i Bernardo Salazar, założyciele Fuckup Nights, pragnęli przełamać tabu związanego z porażką i pokazać, że nawet najbardziej utalentowani ludzie spotykają się z niepowodzeniami.

Od tamtej pory inicjatywa ta szybko zyskała popularność i rozprzestrzeniła się na całym świecie. Ludzie z różnych branż i kultur zaczęli organizować lokalne edycje Fuckup Nights, tworząc przestrzenie, gdzie uczestnicy mogą z humorem i otwartością dzielić się swoimi doświadczeniami, nawet tymi najtrudniejszymi.

Podczas tych spotkań mówcy zazwyczaj opowiadają o swoich niepowodzeniach, analizując, co poszło nie tak i jakie wnioski wyciągnęli z tych doświadczeń. Wszystko to ma na celu zdestygmatyzowanie porażki i ukazanie, że każdy przedsiębiorca, nawet ten najbardziej udany, doświadcza trudności.

Fuckup Nights to nie tylko o dzieleniu się historiami niepowodzeń. To także o budowaniu społeczności, w której uczestnicy wspierają się nawzajem, inspirują do nowych działań i rozwijają się jako przedsiębiorcy i liderzy.

Dzięki tej inicjatywie porażki stają się integralną częścią drogi do sukcesu, a uczestnicy zdobywają cenne lekcje, które pomagają im unikać tych samych błędów w przyszłości. Fuckup Nights to nie tylko wydarzenie, to filozofia, która przypomina nam, że każdy niepowodzenie jest szansą na naukę i rozwój.

Drodzy Przedsiębiorcy, Start-upowicze i Wszyscy, którzy cenią uczciwe dzielenie się doświadczeniem!

Mamy zaszczyt Was zaprosić na kolejne spotkanie Fuckup Nights w Jaworznickim Laboratorium Biznesu. To niezwykła okazja, aby poznać prawdziwe historie sukcesów poprzez porażki.Zapraszamy do zapoznania sie z kalendażem wydarzeń na naszej stronie. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału.