Symulacje rozmów kwalifikacyjnych uczestników programu specjalnego "Przełam się" 26 czerwca

Dzieje się ! :)

Dzisiaj ...u nas... w Jaworznickim Laboratorium Biznesu odbyły się symulacje rozmów kwalifikacyjnych uczestników programu specjalnego "Przełam się"!
Program ten ma na celu zwiększenie możliwości powrotu na rynek pracy dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tut. Urzędzie Pracy, którzy napotykają różne przeszkody uniemożliwiające im podjęcie aktywności zawodowej.

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzono z udziałem przedstawicieli takich firm i instytucji jak:
• Bricomarche Jaworzno
• Łętowski Consulting Szkolenia Doradztwo Rozwój
• Urząd Miejski w Jaworznie Miasto Jaworzno
• FUD-MEN J.L.L.M. Fudała Sp. K. Jaworzno
• Grupa Biuro-LAND
• Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Pracodawcy oraz ich przedstawiciele byli pod wrażeniem przygotowania kandydatów do rozmów oraz zachwyceni samą formułą spotkania.
Kandydaci dzień wcześniej zostali przygotowani przez doradców zawodowych do rozmów kwalifikacyjnych, co oznacza, że dzisiaj mogli wykorzystać teorię w praktyce.
Po zakończonym procesie uczestnicy otrzymali feedback od doradców zawodowych jak wypadli na rozmowach oraz co należy jeszcze dopracować w ich autoprezentacji.
Co więcej, kilka firm wyraziło zainteresowanie przyjęciem wybranych kandydatów na staż, co jest ogromnym krokiem naprzód w ich drodze do zatrudnienia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i pracodawcom za zaangażowanie oraz za stworzenie szans na lepszą przyszłość dla naszych mieszkańców.
Razem możemy więcej!

Widzisz Sam! Bądź z nami! Obserwuj nasze Social Media, by dowiedzieć się co u nas słychać:
Nie przegap także wydarzeń wakacyjnych! Również i w letnie miesiące znajdziesz coś dla Siebie! (patrz harmonogram lipiec)
jlaboratoriumbiznesu.pl/pl