„Graj po zielone z Akademią Śląska” - Kształcenie osób dorosłych FST – programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 w ramach Działania FESL.10.17. 02 SIERPNIA

Dzisiejsza wiedza przekazywana była w formie spotkań indywidualnych, tak, aby zarówno Prowadzący, jak i Zainteresowani mogli poczuć się wyjątkowo w naszym miejscu.

Kto mógł skorzystać z bezpłatnej informacji ?

* osoby dorosłe, planujące z własnej inicjatywy podnieść swoje umiejętności, kompetencje lub kwalifikacje, zamieszkujące lub pracujące w podregionie górniczym województwa śląskiego, kwalifikujące się do wsparcia z FST, tj. bytomskim, gliwickim, katowickim, sosnowieckim lub tyskim.
* osoby w niekorzystnej sytuacji w szczególności: osoby w kryzysie bezdomności lub dotknięte wykluczeniem z dostępu do mieszkań, osoby należące do mniejszości, w tym społeczności marginalizowanych, osoby z niepełnosprawnością, osoby z wykształceniem co najwyżej ponadgimnazjalnym, osoby bezrobotne, osoby w wieku co najmniej 55 lat, osoby pracujące w górnictwie lub branży okołogórniczej (w tym osoby, które opuściły którąś z tych branż nie wcześniej niż 1 stycznia 2021 r.)


Cel projektu?

* dostosowanie kwalifikacji, kompetencji i umiejętności zawodowych do potrzeb zielonej gospodarki 11720 osób dorosłych, zamieszkujących i/lub pracujących na jednym z terenów podregionów górniczych woj. Śląskiego - subregionu centralnego tj. bytomskiego, gliwickiego, katowickiego, sosnowieckiego i tyskiego, które z własnej inicjatywy będą zainteresowane uzyskaniem wsparcia, przy udziale Podmiotowego Systemu Finansowania na usługi rozwojowe oraz wsparcie doradcze i edukacyjno-zawodowe w okresie V.2024-XII.2026r.

Celem jest wzrost/uzyskanie wiedzy, umiejętności, kwalifikacji z zakresu zielonych kompetencji, dzięki realizacji wsparcia szkoleniowo-doradczego.

 

Jeśli ktoś nie mógł skorzystać z dzisiejszej pigułki wiedzy, zapraszamy do obserwowania nas w Social Mediach (następny ów warsztat już we wrześniu):
jlaboratoriumbiznesu.pl/pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 533 239 tel414 lub 692 472 935

 

Dziękujemy zarówno Specjalistom z Akademii Śląskiej, Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Interesantom.